Tour UI (2.0.0) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Language
ca: Llengua

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Top
ca: Part superior

en: Add
ca: Afegeix

en: Paths
ca: Camins

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Module
ca: Mòdul

en: Getting started
ca: Començant

en: Position
ca: Posició

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Module name
ca: Nom del mòdul

en: Tips
ca: Consells

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Tours
ca: Recorreguts
