Tour UI (2.0.0) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Language
cy: Iaith

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Text
cy: Testun

en: Paths
cy: Llwybrau

en: Position
cy: Lleoliad

en: Module name
cy: Enw modiwl
