Tour UI (2.0.0) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Development
fi: Kehitys

en: Language
fi: Kieli

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Add
fi: Lisää

en: Text
fi: Teksti

en: Paths
fi: Polut

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Module
fi: Moduuli

en: Id
fi: Tunniste

en: Getting started
fi: Aloitus

en: Position
fi: Sijoitus

en: Selector
fi: Valitsin

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Module name
fi: Moduulin nimi

en: Tips
fi: Ohjeita

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
