Tour UI (2.0.0) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Language
gl: Idioma

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Top
gl: Superior

en: Add
gl: Engadir

en: Text
gl: Texto

en: Paths
gl: Rutas

en: Bottom
gl: Botón

en: Module
gl: Módulo

en: Position
gl: Posición

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Module name
gl: Nóme do módulo

en: Tips
gl: Consellos

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
