Tour UI (2.0.0) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Development
ja: 開発

en: Language
ja: 言語

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Top
ja: トップ

en: Add
ja: 追加

en: Text
ja: テキスト

en: Paths
ja: パス

en: Bottom
ja: ボトム

en: Module
ja: モジュール

en: Id
ja: ID

en: Getting started
ja: はじめに

en: Position
ja: ポジション

en: Selector
ja: セレクター

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Module name
ja: モジュール名

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Tours
ja: ツアー
