Tour UI (2.0.0) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Development
lv: Izstrāde

en: Language
lv: Valoda

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Top
lv: Augša

en: Add
lv: Pievienot

en: Text
lv: Teksts

en: Bottom
lv: Apakša

en: Module
lv: Modulis

en: Position
lv: Pozīcija

en: Selector
lv: Selektors

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Module name
lv: Moduļa nosaukums

en: Tips
lv: Padomi

en: Weight for @title
lv: Svars @title
