Tour UI (2.0.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Development
mg: Fivoarana

en: Language
mg: Teny
