Tour UI (2.0.0) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Language
nl: Taal

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: Top
nl: Bovenaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Text
nl: Tekst

en: Paths
nl: Paden

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Id
nl: ID

en: Getting started
nl: Hoe te beginnen

en: Position
nl: Positie

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Auto
nl: Automatisch

en: Module name
nl: Modulenaam

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title
