Tour UI (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Language
ro: Limba

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Top
ro: Sus

en: Add
ro: Adaugă

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Module
ro: Modul

en: Position
ro: Poziție

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Module name
ro: Numele modulului

en: Tips
ro: Sfaturi

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Tours
ro: Tururi
