Tour UI (2.0.0) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Development
sk: Vývoj

en: Language
sk: Jazyk

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Top
sk: Navrch

en: Add
sk: Pridať

en: Paths
sk: Cesty

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Module
sk: Modul

en: Getting started
sk: Pokyny pre začiatočníkov

en: Position
sk: Pozícia

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Module name
sk: Názov modulu

en: Tips
sk: Tipy

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
