Tour UI (2.0.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Development
sl: Razvoj

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Top
sl: Na vrhu

en: Add
sl: Dodaj

en: Text
sl: Besedilo

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Position
sl: Položaj
