Tour UI (2.0.0) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Development
sv: Utveckling

en: Language
sv: Språk

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Top
sv: Överst

en: Add
sv: Lägg till

en: Paths
sv: Sökvägar

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Module
sv: Modul

en: Getting started
sv: Så här kommer du igång

en: Selector
sv: Väljare

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Module name
sv: Modulnamn

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
