Tour UI (2.0.0) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Top
ug: ئۈستى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Text
ug: تېكىست

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Auto start
ug: ئاپتوماتىك باشلاش
