Tour UI (2.0.0) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Development
uk: Розробка

en: Language
uk: Мова

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Top
uk: Зверху

en: Add
uk: Додати

en: Text
uk: Текст

en: Paths
uk: Шляхи

en: Bottom
uk: Знизу

en: Module
uk: Модуль

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Getting started
uk: Перед початком

en: Position
uk: Позиція

en: Selector
uk: Вибір

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Auto
uk: Авто

en: Module name
uk: Назва модуля

en: Tips
uk: Підказки

en: Tip
uk: Підказка

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Auto start
uk: Автозапуск

en: Routes
uk: Маршрути

en: Tours
uk: Тури
