Tour UI (2.0.0) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Development
vi: Phát triển

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Top
vi: Đầu

en: Add
vi: Thêm

en: Text
vi: Văn bản

en: Paths
vi: Đường dẫn

en: Bottom
vi: Cuối

en: Getting started
vi: Bắt đầu

en: Position
vi: Vị trí

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Auto
vi: Tự động

en: Module name
vi: Tên module

en: Tips
vi: Các mẹo

en: Tip
vi: Lời khuyên

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
