Tour UI (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Text
gu: લખાણ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
