Tour UI (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Top
km: កំពូល

en: Add
km: បន្ថែម

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Bottom
km: បាត

en: Location
km: ទីតាំង

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
