Tour UI (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Development
ml: വികസനം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
