Tour UI (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති
