Tour UI (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Text
th: ข้อความ

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
