Tour UI (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Development
az: Develop

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Text
az: Mətn

en: Bottom
az: Aşağı

en: Location
az: Məkan

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Module name
az: Modul adı

en: Tips
az: Məsləhətlər

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki

en: Tours
az: Turlar
