Tour UI (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Development
bg: Разработка

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Top
bg: Връх

en: Add
bg: Добави

en: Text
bg: Текст

en: Bottom
bg: Дъно

en: Location
bg: Местоположение

en: Id
bg: Номер

en: Right
bg: Дясно

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
