Tour UI (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Development
cs: Vývoj

en: Language
cs: Jazyk

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Top
cs: Nahoru

en: Add
cs: Přidat

en: Paths
cs: Cesty

en: Bottom
cs: Dole

en: Location
cs: Místo

en: Attributes
cs: Atributy

en: Module name
cs: Název modulu

en: Tips
cs: Tipy

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
