Tour UI (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Top
el: Κορυφή

en: Add
el: Προσθήκη

en: Text
el: Κείμενο

en: Paths
el: Διαδρομές

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Module name
el: Όνομα μονάδας

en: Tips
el: Συμβουλές

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
