Tour UI (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Top
hy: Վերև

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Left
hy: Ձախ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
