Tour UI (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Development
is: Þróun

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Top
is: Toppur

en: Add
is: Bæta við

en: Text
is: Texti

en: Paths
is: Slóðir

en: Location
is: Staðsetning

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Module name
is: Einingarnafn
