Tour UI (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Top
ka: ზედა

en: Add
ka: დამატება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Module name
ka: მოდულის სახელი
