Tour UI (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Development
kk: Дамыту

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Text
kk: Текст

en: Location
kk: Орналасуы
