Tour UI (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Top
bo: འགོ

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Left
bo: གཡོན

en: Module name
bo: མ་དཔེའི་མིང

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
