Tour UI (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Top
ku: سەرەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Text
ku: دەق

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Location
ku: شوێن

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
