Tour UI (8.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Development
nn: Utvikling

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Location
nn: Stad

en: Tip
nn: Tips
