Tour UI (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Development
ru: Разработка

en: Language
ru: Язык

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Top
ru: Вверху

en: Add
ru: Добавить

en: Text
ru: Текст

en: Paths
ru: Пути

en: Bottom
ru: Снизу

en: Module
ru: Модуль

en: Location
ru: Место

en: Getting started
ru: Начало работы

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Module name
ru: Название модуля

en: Tips
ru: Советы

en: Tip
ru: Примечание

en: Selector type
ru: Тип селектора

en: Modal
ru: Модальное окно

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Routes
ru: Маршруты

en: Tours
ru: Туры
