Tour UI (8.x-1.0-beta3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Text
se: Teaksta
