Tour UI (8.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Development
am: ልማት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Position
am: ቦታ
