Tour UI (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Development
ar: التطوير

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Top
ar: الأعلى

en: Add
ar: إضافة

en: Text
ar: نص

en: Paths
ar: مسارات

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Module
ar: الوحدة

en: Position
ar: الوضع

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
