Tour UI (8.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Text
sr: Текст

en: Bottom
sr: Дно

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
