Tour UI (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Development
he: פיתוח

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Top
he: עליון

en: Add
he: הוספה

en: Text
he: טקסט

en: Bottom
he: למטה

en: Module
he: מודול

en: Location
he: מיקום

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Module name
he: שם מודול

en: Tips
he: טיפים

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
