Tour UI (8.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Add
ps: زیاتول

en: Text
ps: متن

en: Position
ps: ځاى

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
