Tour UI (8.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Top
ta: மேல்

en: Add
ta: சேர்

en: Text
ta: உரை

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Module
ta: கூடகம்

en: Position
ta: இடம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
