Townsend Security Key Connection (2.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Key Name
kn: ಕೀಲಿಯ ಹೆಸರು
