Townsend Security Key Connection (2.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Security
lv: Drošība

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?
