Townsend Security Key Connection (2.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Security
pt: Segurança

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?
