Townsend Security Key Connection (2.0.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Security
ru: Безопасность

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?
