Townsend Security Key Connection (2.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Security
tr: Güvenlik

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?
