Townsend Security Key Connection (2.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Security
es: Seguridad

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?
