Townsend Security Key Connection (2.0.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Security
ja: セキュリティー

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？
