Townsend Security Key Connection (2.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Security
lt: Saugumas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?
