Townsend Security Key Connection (2.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Security
nl: Beveiliging

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Key name
nl: Sleutelnaam
