Townsend Security Key Connection (2.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Security
sv: Säkerhet

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?
