Townsend Security Key Connection (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Security
fr: Sécurité

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?
